FRP- Nuclear Mud Run
Skip Navigation Links
Results
Teams
Details
28 Jun 2018
HyperLink
Page 1 of 2 (76 items)
[1]2
Pos
Race No
Fav
Name
Time
Category
Cat Pos
Gender
Gen Pos
Team Type
Team
Team Pos *
4716Matthew Weston01:15:55All Ages31Male31Team of twoBirketts 2 
4615Alex Forwood01:15:54All Ages30Male30Team of threeBirketts 1 
4414Stephanie Ayre01:15:53All Ages15Female15Team of threeBirketts 1 
929Tamzin James00:56:29All Ages2Female2   
3435Philip Clarke01:12:41All Ages25Male25Team of twoHandelsbanken Southend 2 
5744Amanda Perriman01:22:16All Ages23Female23Team of threeNicholls Law 2 
5843Steven Daniels01:22:18All Ages35Male35Team of threeNicholls Law 2 
3645Russell Atkins01:13:28All Ages26Male26   
7557David Bransbury01:31:42All Ages40Male40Team of threeCHC Kats 
1668Rob Hite01:01:38All Ages14Male14Team of threeJust Plane Boring 
1569James Strudwick01:01:29All Ages13Male13Team of threeJust Plane Boring 
4573Heidi Jones01:15:53All Ages16Female16Team of threeBirketts 2 
876Danielle Pavitt00:56:20All Ages1Female1Team of threeRickard Luckin 
2886Lyndsey Squirrell01:10:04All Ages6Female6   
612John Insley00:55:07All Ages6Male6Team of threeTees Law1
710Daniel Fairs00:55:23All Ages7Male7Team of threeTees Law1
311Troy Featherstone00:44:26All Ages3Male3Team of threeTees Law1
1028Jack Boyle00:58:46All Ages8Male8Team of twoDMH Insolvency1
1127Tim Symes00:59:04All Ages9Male9Team of twoDMH Insolvency1
1430Darren Clarke01:01:28All Ages12Male12Team of twoRickard Luckin2
1231Jamie Nice01:00:54All Ages10Male10Team of twoRickard Luckin2
536Peter Allen00:50:59All Ages5Male5Team of threeBirkett Longshots2
137Simon Green00:38:29All Ages1Male1Team of threeBirkett Longshots2
1338David Feakins01:01:14All Ages11Male11Team of threeBirkett Longshots2
243Holly Minney01:07:39All Ages4Female4Team of twoMini Ward (M&P 2)3
234Danielle Ward01:07:38All Ages3Female3Team of twoMini Ward (M&P 2)3
1782David Speller01:04:36All Ages15Male15Team of threeEssex & North East London SME Team3
1880Joe Mwaniki01:04:38All Ages16Male16Team of threeEssex & North East London SME Team3
1981Ken Antwi01:04:38All Ages17Male17Team of threeEssex & North East London SME Team3
227Andrew Stallard01:06:14All Ages20Male20Team of threeDirty B*st*rds4
218John Appleby01:06:13All Ages19Male19Team of threeDirty B*st*rds4
209Phil Booth01:06:13All Ages18Male18Team of threeDirty B*st*rds4
3532Claire Digby01:12:41All Ages10Female10Team of twoHandelsbanken Southend 14
3333Andrew Dooley01:12:41All Ages24Male24Team of twoHandelsbanken Southend 14
2618Tom York01:09:47All Ages22Male22Team of threeThree Profiteers5
2520Stephen Drain01:09:46All Ages21Male21Team of threeThree Profiteers5
2719Sandra Morrell01:09:48All Ages5Female5Team of threeThree Profiteers5
4974Jason Catley01:20:36All Ages33Male33Team of twoThe 'J' Train5
5075Jack Druce01:20:37All Ages34Male34Team of twoThe 'J' Train5
3263Holly Stevens01:11:47All Ages9Female9Team of threeTeam BTMK6
3064Nadia Fabri01:11:34All Ages8Female8Team of threeTeam BTMK6
3165Lee Emptage01:11:46All Ages23Male23Team of threeTeam BTMK6
511Joanne Wood01:20:57All Ages17Female17Team of twoSavage Wood (M&P 1)6
532Claire Savill01:20:58All Ages19Female19Team of twoSavage Wood (M&P 1)6
525Joanne Briton01:20:57All Ages18Female18Team of twoA burke to do this (M&P 3)7
546Kirsty Burke01:20:58All Ages20Female20Team of twoA burke to do this (M&P 3)7
3754Dan Seager01:13:43All Ages27Male27Team of threeCHC Dream team7
3855David Belbin01:13:43All Ages28Male28Team of threeCHC Dream team7
4056Katy Reyland01:13:47All Ages12Female12Team of threeCHC Dream team7
4152Tom Moulsdale01:13:48All Ages29Male29Team of threeWortley Byers LLP8
Page 1 of 2 (76 items)
[1]2

HyperLink Copyright (c) G Vincent, 2018